• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Tone Deaf 2019 Filmi izle
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
  Filme oy vermek ister misin?
  Loading...

  Tone Deaf 2019 Filmi izle filminin konusu; Olive hayatının oldukça sıkıntılar ile dolu bir döneminden geçmekte olan bir genç kadındır. Son zamanlarda hayatında bir çok şey değişecektir. İşini kaybetmesinin ardından ve uzun süredir sıkıntılı olduğu halde devam etmekte olan ilişkisini bitirmesinin ardından kendini tükenmiş hissetmeye başlayacak olan genç kadın hafta sonu için küçük bir kaçamak planlamaktadır ve kafasını dinlemek için kırsal bir bölgeye gitmeyi düşünecektir. Biraz huzur bulabilmek ve gelecek planı yapabilmek için çıkacak olduğu bu tatilde Harvey isminde ki olağanüstü bir dul adamın süslü kır evini tutacaktır. Kısa bir süre içerisinde 2 farklı kuşak birbirleri ile sıkı bir çatışmaya girer. Olive,Harvey’in cinayet eğilimlerini uyandıracaktır ve bunun sonucunda da kendi hayatı büyük bir tehlike içerisine girecektir. Huzur bulabilmek için için çıkmış olduğu bu tatil onun hayatında verecek olduğu en büyük sınavlardan bir tanesine dönüşecektir.

  2019 yapımı olan bu film Komedi, Korku ve Gerilim kategorilerinde yer almaktayken yapımını ise Amerika Birleşik Devletleri üstlenmektedir. Filmimizin yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü gerilim filmlerinin yönetmeni Richard Bates Jr. yer almaktadır. İmdb’den 5.5 puan almayı başarmış olan bu film bizleri korku dolu bir serüvenin içerisine sürüklemektedir. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Tone Deaf 2019 Filmi izle