• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  The Divine Fury 2019 Filmi izleTürkçe Altyazılı
  IMDb
  6.7
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
  Filme oy vermek ister misin?
  Loading...

  The Divine Fury 2019 Filmi izle filminin konusu; Dünyaca ünlü Asyalı ünlü yönetmen Kim Joo-Hwan ve oyuncu Park Seo-Joon’u 2017 senesinde yer almaktadır “Midnight Runners”tan sonra tekrardan bir araya getirecek olan bu filmde çocuk zamanlarında babasını kaybedecek olan Yong-Hoo Park (Park Seo-Joon) insanlara ve inanmış oldukları tanrıya olan inancını yavaş yavaş kaybetmeye başlayacaktır. Büyüyüp dövüş sporlarında dünya şampiyonluk seviyesine ulaşacak olduğunda avuç içerisinde kanamakta olan bir iz (stigmata) belirtilecektir. İyileştirme ümidi ile gidecek oldukları kilisede şeytan çıkarma âyini esnasında denk gelmiş olduğu Peder Ahn (Ahn Sung-ki)’a yardımcı olmaya başlayacaktır ve “iz”in gücünü öğrenmeye başlayacaktır. Bundan sonra peder ile beraber kötülüğe ve şeytânî Ji-sin (Woo Do-Hwan)’e karşı büyük bir mücadele içerisine girecektir.

  2019 yapımı olan aksiyon, korku ve gerilim kategorisinde yer almakta olan bu film Güney Kore tarafından çekime alınmıştır. İmdb’den 6.7 puan alarak büyük bir başarı elde etmiştir. Oyuncu kadrosunda ise dünyaca ünlü oyuncular Seo-joon Park, Sung-Ki Ahn ve Do-Hwan Woo yer almaktadır. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "The Divine Fury 2019 Filmi izle"

  1. hulya
   hulya 27 Eylül 2019 19:44

   BENCE FİLM GÜZEDDİ İZLENİLEBİLİR

  The Divine Fury 2019 Filmi izle