• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Şeytan-i İns izle (2019)Fragman
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 14 Oy | Puan: 9,07.
  Loading...

  Yerli korku filmlerinden olan Şeytani İns 2019 Film izlemek isteyenler, cinfilmleri2.com’da sansürsüz ve 1080p Full Hd kalitesinde bulabilirsiniz. Şeytani İns izle filminin konusu; Anne ve babasını yıllar önce kaybetmiş olan Semih, İstanbul’da anneannesi ile birlikte yaşamaktadır. Ebeveynlerinin trafik kazası sonucunda kaybettiğini bilmektedir fakat gerçek ise daha farklıdır.. Hayatı boyunca bildiği bu gerçek aslında kocaman bir yalandır çünkü ailesi 30 sene önce işledikleri korkunç bir günah yüzünden ölmüşlerdir. Semih son zamanlarda tuhaf rüyalar görmeye başlamış ve bunun neticesinde geçmişini araştırmaya karar verir. Bunun için doğduğu köye gidecektir fakat bu hayatının en büyük hatası olacaktır.. Sevgilisi Aylin, yakın arkadaşları Burcu ve Efe’yi de alarak kölerine giderler. Gider gitmez ise köyde bazı korkunç olaylar yaşamaya başlarlar. Hepsinin başına ürpertici bazı olaylar gelmeye başlar ve Semih bu beladan kurtulmaya çalışırken aynı zamanda da geçmişiyle ilgili tüm sırlara hakim olan Salih’i aramaya başlar.. Salih, geçmişte yaşanan bu korkunç sırrın bedelini Semih’e çok ağır ödetecektir…

  Türk korku filmleri içerisinde gerçek hikayelerden biri olan Şeytan-i İns full izle filmi, yaşanmış gerçek bir olayı bizlere aktarmaktadır. Çekimlerinin Kırklareli’nin bir köyünde yapılan Şeytan-i İns Filmi oyuncu kadrosunda ise Emre Özmen, Derya Çavuşoğlu, Bertan Dirikolu, Oğuz Şenol ve Damla Özovalı yer almıştır. Senaryosunu Gökhan Arı’nın yazdığı cin filmleri arasında yer alan yapımın yönetmenliğini ise yine Gökhan Arı yapmıştır.  Yaşanmış ürpertici bir hikayeyi bizlere aktarılan filmde, ailesinin geçmişinde yaptığı korkunç günahların bedelini ödemeye başlayan Emre’nin, sevgilisi ve yakın iki arkadaşınıda yanına alarak doğduğu köye gitmesini ve geçmişinde yaşanan bu sırrı araştırmasını anlatmaktadır. Yerli korku filmleri içerisinde yer alan Şeytani İns hd izle filmi sitemiz cinfilmleri2.com’da 1080p, 720p, 480p ve 360p gibi seyretme seçenekleriyle yer almıştır. Korku filmleri arasında yer alan yapım aynı zamanda gerilim ve gizem türlerinide içinde barındırmaktadır. Korku filmi izle temalı sitemizde eklediğimiz cinli filmler arasında yer alan yapım oldukça gerçekçi bir hikayeyi bizlere anlatmaktadır ve gerçek hayattan uyarlama yapımlar arasında yer almaktadır. Tüm film izlemek isteyenlere iyi seyirler dileriz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Bertan Dirikolu
  • Oyuncu Derya Çavuşoğlu
  • Oyuncu Emre Özmen
  • Yönetmen Gökhan Arı

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Şeytan-i İns izle (2019)"

  1. Avatar
   Bennur 11 Nisan 2019 17:36

   Ben izlemiştim iyi fena değil

  Şeytan-i İns izle (2019)