• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Pledge 2018 Filmi izle
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 4 Oy | Puan: 7,00.
  Loading...

  Pledge 2018 Filmi izle filminin konusu; Üç birbirinden yakın arkadaş, oldukça elit gözükmekte olan bir kardeşliğe katılmaya davet edilecek olduklarında üniversite rüyasını yaşama şansı elde edeceklerdir. Ancak bundan önce cehennemden dünyamıza gelecek olan tehlikelerden kurtulmaları gerekmektedir. 1. sınıf sosyal uyumsuzluğu Ethan, David ve Justin üniversitelerinin kaliteli Rum evlerinden birinde düzenlenecek oldukça elit olan bir partiye katılmak için söz vererek son derece soğuk savaşların geçmekte olduğu arkadaş ortamını ısıtabilmek için iyi bir yol bulmuşlardır. Kampüsteki her bir öğrenci onları geri çevirecek olduğunda, beklenmedik bir zamanda, öfkeli partilerin özel bir zamanına, uygun kobilere ve VIP sosyal statüsüne erişmelerini sağlayacak olan bir sosyal kulüp tarafından işe alınacaklardır. Yakalayış? 48 içki ve kanla boyanacak olan saatler boyunca ahlaksızlıktan katliamlara kadar sadist bir başlangıç ayini ile karşı karşıya kalacaklardır.

  2018 yapımı olan Korku ve Gerilim türünde ki bu film Amerika Birleşik Devlerinin de yönetimi ile beraber yönetmek koltuğun da ise dünyaca ünlü gerilim filmlerinin yönetmeni Daniel Robbins yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda ise hepimizin bildiği Zachery Byrd, Phillip Andre Botello ve Zack Weiner yer almaktadır. İmdb’den 5.4 puan almayı başarmış olan bu film 77 dakika boyunca seyirciyi karşısında tutmayı başaracaktır. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Pledge 2018 Filmi izle