• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Online Vahşet 2019 Filmi izle
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 1 Oy | Puan: 7,00.
  Loading...

  Online Vahşet 2019 Filmi izle filminin konusu; Framed yeni çıkacak olan ve bir anda herkes tarafından duyulacak olan bir cep telefonu uygulamasıdır. Youtube’dan oldukça farklı olarak görüntüler canlı görüntüler ve o sıradaki izleyici sayısı fazlasıyla önemlidir. Ne kadar çok seyirci olursa o kadar çok başarı demektedir. Durum bu hale gelince ne kadar iğrenç, ne kadar açık seçik ne kadar vahşi şeyler varsa o platforma yüklenir ve o kadar çok seyirci elde eder.

  Bu esnada, bir arkadaş grubu gençler olarak bir veda yemeği düzenlemek için bahçe içerisinde, iki katlı bir kır evinde toplanmayı planlamaktadırlar. Arkadaş gurubundan bir kişi yeni bir hayata başlayabilmek için yurtdışına gidecektir. Partiye giderken yanında kız kardeşini de götürür. Gecede eski sevgilisi de yer almaktadır ve yeni bir çocuk ile partiye katılmıştır. Havada büyük bir gerilim kokusu varken bir de davetsiz misafirler partiye çıka gelecektir. Sonradan gelecek olan bu üç kişi geceyi tamamen bir kabusa çevirir. Bu davetsiz gelenlerin tek bir amacı vardır Framed’de izlenme rekoruna gidebilmektir ve bu yolda her türlü vahşeti yapmaya hazırdır.

  2019 yapımı olan bu filmin yapımcılığını İspanya ülkesi üstlenirken yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü yönetmen Marc Martínez yer almaktadır. Korku türünde ki bu film imdb’den 5.2 puan alarak iyi bir seviyeye erişmiştir. İyi seyirler dileriz..

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Online Vahşet 2019 Filmi izle"

  1. Avatar
   Murat 24 Ağustos 2019 22:48

   10 numara gerilim kan vahşet psikopat filmi isteyenler için izlenebilir 10 üzeri 9

  Online Vahşet 2019 Filmi izle