• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Nekrotronic 2019 Filmi izle
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 1 Oy | Puan: 10,00.
  Loading...

  Nekrotronic 2019 Filmi izle filminin konusu; Howard North şansı bu sıralar pek de olumlu bir şekilde gitmeyecek olan bir lağım işçisidir. Giderek yavaş yavaş artmakta olan şanssızlığı tekrardan yeni bir olay ile zirve noktasına ulaşacaktır. Howard başına gelecek olanların yetmezmiş gibi bir de Nekromancerlar ile Finnegan aralarında sürecek olan evrensel bir çatışmanın içerisinde doğru sürüklenecektir. Nekromancerlar iblisleri avlamak ile görevli olan, oldukça iyi ve azimli olan bir iblis avcısıdır. Finnegan ise kendi gücünü yükseltebilmek için insanların ruhlarını emebilmek özelliğine sahip olan kötü bir iblistir. Howard, Finnegan’ın geçmişinin ve gelecek ile ilgili karanlık planlarının sonrasında gerçeği öğrenecektir, Nekromancerlar ile beraber büyük bir çalışmaya başlar. Bu yeni ortaklığın sonucunda ortaya çıkacak olan şey ise Howard’ın gelmiş geçmiş en güçlü, kuvvetli Nekromancer olduğu ve Finnegan’ı durdurmaya yetecek güçteki tek bir kişinin kendisi olacağıdır…

  2018 yapımı olan Komedi, Korku ve Bilim Kurgu kategorisinde yer almakta olan bu filmin yönetmen koltuğunda Kiah Roache-Turner yer almaktayken senaristleri arasında ise Kiah Roache-Turner, Tristan Roache-Turner yer almaktadır. Avustralya tarafından çekimleri üstlenilmiş olan bu film imdb’den 5.4 puan alarak iyi bir oran yakalamayı başarmıştır. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Nekrotronic 2019 Filmi izle