• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Ma 2019 Filmi izle
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 1 Oy | Puan: 10,00.
  Loading...

  Ma 2019 Filmi izle filminin konusu; Orta yaşlarına gelmiş olan bir kadın ile dostluk kurmaya çalışacak olan bir grup gencin bu dostluk bağlarını sıkılaştırırken başlarına gelecek olan olaylar serisini Ma filmindeki baş kahramanımız olan Sue Ann, Ohio’da kendi kendisine monoton bir hayat sürdürmekte olan, orta yaşlardaki tek bir kadındır. Günlerden bir gün kasabaya yakın bir süre içerisinde taşınmış olan Maggie isminde ki bir kız ve onun dostları ile karşılaşacaktır. Aileleri ile beraber hayatlarını sürdürmekte olan gençler, üzerlerindeki aile baskısından fazlasıyla sıkılmışlardır. Tam da bu esnada evinde oldukça büyük bir parti verecek olan Sue, gençlerin de partiye katılmasını ister. Bu davet Maggie ve dostları için biçilmiş kaftandır. Gençler, başlarına gelecek olanlardan habersiz bir şekilde, partide Sue ile beraber gönüllerince eğlenmeye başlayacaklardır. Sue ile tanışmalarının ardından kendilerini fazlasıyla şanslı hissetmeye başlayacak olan gençler, bir süre sonra tuhaf şeyler ile karşılaşmaya başlayacaktır. Sue’nun göstermiş olduğu bu yakınlık bir zaman geçmesinin ardından takıntılı bir hal almaya başlayacaktır, gençler kendilerini büyük bir olay örgüsünün tamda ortasında bulacaklardır.

  2019 yapımı olan bu film korku ve gerilim kategorisinde yer almaktayken yönetmen koltuğunda ise herkesin bildiği korku filmlerinin baş yönetmeni Tate Taylor yer almaktadır. İmdb’den 5.8 gibi iyi bir puan almayı başarmış olan bu film Amerika Birleşik Devletleri yapımı olup senarist koltuğunda da Scotty Landes yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Ma 2019 Filmi izle