• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Lanetli Kumaş 2019 Filmi izleTürkçe Altyazılı
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 2 Oy | Puan: 5,50.
  Loading...

  Lanetli Kumaş 2019 Filmi izle filminin konusu; Burgundy Dükü ve Berberian Sound Studio filmleri arasında yer almakta olan birbirinden değişik İngiliz ünlü yönetmen Peter Strickland, görsellikleri ile ve büyük heyecanı ile beraber İtalyan ustalar Dario Argento ve Mario Bava’ya saygı duruşu denilebilecek bir seviyeye taşıyacak olan yeni filminde koyu kırmızı bir elbisenin lanetini konu almaktadır. Birbirlerinden garip olan çalışanlarla beraber, cehennemvari D&S mağazasının kış döneminde ki indiriminde satılacak olan bu göz alıcı gece elbisesi, Lanetli Kumaş’ın baş karakterlerinden bir tanesi… Renk cümbüşüyle süslenmiş olan stilize setleriyle mest edecek olan; giallo, olağanüstü, moda, gerilim filmlerine göz kırpacak olan bu son filmi ile beraber Strickland bir kez daha özgünlüğünü kanıtlıyor.

  Kırmızı renklerin hakim olacağı bu parlak renk paleti ve grafik şiddet içerikleri ile türünü stilize estetiğinden besleyecek olan Lanetli Kumaş, anlamın türlü türlü içerisinde gitgide biteceği etkileyici bir korku ve komedi türünde yer almakta olan bir filmdir. Strickland, kırmızı elbisenin satın alınmasının ardından mağazada çalışmaktadır, bilmece gibi konuşmaya başlayacaktır ve şiddet, erotizm temalı ritüeller gerçekleştiren “cadılar” aracılığı ile Suspiria ve Hatchet for the Honeymoon gibi klasiklerdeki aşırılığı takip edecektir. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  4 yorum "Lanetli Kumaş 2019 Filmi izle"

  1. Avatar
   freelander 1 Eylül 2019 23:42

   Dikkat edin bu sistem adamı diker…

  2. Avatar
   Bilge 4 Eylül 2019 00:02

   Değişik bir filmdi

  3. Avatar
   Tarık Gürses 4 Eylül 2019 02:01

   Kaçın. Çok durağan, cok dikkatlice izlemeniz gereken bir film. Ben beğenmedim. Ama admin eline koluna sağlık. Çok iyi iş cikartiyorsunuz.

  4. Avatar
   realdeal 17 Eylül 2019 05:17

   kaçın aynen, beyin çalıştırma gerektiren, yorucu bir film, allah korusun düşündürtüyor insanı neme lazım gidem de yandaş medya izleyem kendime gelem

  Lanetli Kumaş 2019 Filmi izle