• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  In the Tall Grass 2019 Filmi izleTürkçe Altyazılı
  IMDb
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 2 Oy | Puan: 9,00.
  Loading...

  In the Tall Grass 2019 Filmi izle filminin konusu; Cal ve Becky birbirlerinin her zaman beraber olan çok yakın 2 kardeştir. Uzun otlar içerisinde çevrilmiş bir alanda hayatını sürdürmekte olan teyzelerine gidebilmek için uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Yolda gitmekteyken kardeşler birden çalılıkların aralarında tuhaf ses duyacaktır. Sesi dinlemiş oldukları zaman ise onlardan yardım isteyecek olan birileri olduğunu fark edecektir. Kardeşler bunu duymalarının ardından ne yapacaklarını bilmeyeceklerdir. Yakalanmaktan fazlası ile korkmaktayken, hiç sesleri çıkmadan kendilerini duyurmaya çalışacak olan anne ve oğlunu bulabilmek için arabadan inip otların arasında onları bulabilmek için uğraşırlar. Çok fazla süre geçmeden kendileri de yardım istemek zorunda kalacaklardır ve bu durumdan kurtulabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundadırlar.

  2019 senesinde yapılmış olan In the Tall Grass filminin yönetmenliğini yapmakta olan dev isim Vincenzo Natali’dır. Oyuncu kadrosunda ise birbirinden değerli olan dünyaca ünlü Laysla De Oliveira, Avery Whitted, Patrick Wilson, Will Buie Jr. ve Harrison Gilbertson yer almaktadır. cinfilmleri2.com sitesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Avery Whitted
  • Oyuncu Laysla De Oliveira
  • Oyuncu Patrick Wilson
  • Yönetmen Vincenzo Natali

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  In the Tall Grass 2019 Filmi izle