• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Hex 2019 Filmi izleTürkçe Altyazılı
  IMDb
  7.7
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 4 Oy | Puan: 8,00.
  Loading...

  Hex 2019 Filmi izle filminin konusu; 1644 senesinde yer almakta olan bu film İngiliz İç Savaşını gözler önüne sermektedir. Olağan üstü bir Parlamenter Thomas ve katılaşmış bir Kraliyet savaşçısı olan Richard, savaş hattına gitmişken birbirleri ile karşı karşıya kalacağız. Ölümcül bir savaşın ardından vahşi bir kedi ve fareye dönüşecek olan oldukça büyük devasa bir güç, kütüklerin arasında derinlemesine ürkütücü güçlerin yer aldığı keşfedilmektedir. Ahşap görüntüler yıkılmış bir kilisede asılı kalacaktır; üfürümler, ruhlar ve karanlıkta gizlenmiş bir bayan. Ormanın içerisinde bir çıkış yolu olmayan ve artmakta olan büyük tehlikeye yakalanmış, Cadı’yı katletmek üzeredir. Bunu yaparken, savaşçı olma hususunda iç kötülüklerini ve gerçeklikleri ile karşı karşıya kalacaklardır.

  2019 yapımı olan bu film Korku ve Gerilim kategorisinde yer almaktayken yönetmen kategorisinde ise en iyi korku ve gerilim kategorisinde oldukça profesyonelleşmiş olan Rudolf Buitendach yer almaktadır. Vietnam’da çekimleri tamamlanmış olan bu film imdb’den 6.9 puan alırken oyuncu kadrosunda ise Ross McCall, Jenny Boyd ve Kelly Blatz yer almaktadır. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  3 yorum "Hex 2019 Filmi izle"

  1. Avatar
   tayfun 7 Eylül 2019 21:53

   Filmin burada yazan konuyla ilgisi yok..Ama yinede izlenebilir 10/5

  2. Avatar
   Bilge 7 Eylül 2019 23:19

   Korku dışında herşey var

  3. Avatar
   lord74 27 Eylül 2019 23:56

   Yönetici artik hangi kafadaysa:)
   Filmin kendisi bir baska konusu bir baska…!!!!
   Film güzeldi.
   Iyi calismalar:))))

  Hex 2019 Filmi izle