• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Haunted 1. Sezon izle (2018) Netflix DiziTürkçe Altyazılı
  IMDb
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 5 Oy | Puan: 7,80.
  Loading...

  Netflix yapımı Haunted 2018 dizisini izlemek isteyenler sitemizde, full hd görüntü kalitesinde ve Türkçe altyazılı olarak bulabilirsiniz. Haunted 1. Sezon izle dizisinin konusu ise;

  Haunted 1. sezon 1. bölüm konusu; “Beyazler İçindeki Kadın” Bir çocuk ailesiyle birlikte yeni bir başlangıç için yeni bir eve taşınırlar. Normal gözüken bu evde, çocuk dolabında havada duran bir hayaleti sık sık göremeye başlar..

  Haunted 1. sezon 2. bölüm konusu; “Mezbaha” İki zavallı kardeşin yaşadığı korku dolu olaylar anlatılmaktadır. Sadis babalarının ağza bile alınmayacak şeyler yaptığı gerçek bir korku evinde, korku içinde ve yapayalnız büyürler.

  Haunted 1. sezon 3. bölüm konusu; “Karanlıktaki İblis” Büyükannesinin bodrumunda kötü bir ruhun yaşadığına emin olan genç, bir süre geçtikten sonra bu bodrumda sapkın bir aile ferdinin bir zamanlar doğaüstü karanlık olaylarla ilgilendiğini öğrenir.

  Haunted 1. sezon 4. bölüm konusu; “Kuyunun Çocukları” Bodrumdaki yıkık dökük eski bir kuyu; bir çocuğu, aşağı gelip onlarla oynamasını isteyen üç ölü çocuğun ruhuna bağlar.

  Haunted 1. sezon 5. bölüm konusu; “Uzaylı Virüs” Dünya dışı varlıklarla karşılaşmalar ve rahatsız edici tıbbi işlemlere dair canlı anılar, genç bir kadını hayatının geri kalanı boyunca rahat bırakmaz.

  Haunted 1. sezon 6. bölüm konusu; “Çalınan Mezar Taşı” Vefat eden sevgilisinin mezar taşını saklayan genç kız, hayatının aşkıyla tanışıp evlenir. Bir zamanlar onu sevip koruyan gencin ruhu ise onu kimseyle paylaşmak istemez.

  İnsanların geçmişte başlarından geçen korkunç ve ürpertici öyküleri arkadaşları ve aileleriyle paylaşmasını gözler önüne seren Haunted 2018 netflix korku dizisi, bu hikâyeyi tüyler ürpertici canlandırmalarla ele alıyor. Haunted 1. Sezon izle dizisinde şeytan çıkarma, lanetli ev, paranormal ve doğaüstü olaylara kadar birçok korkutucu olay mercek altına alınıyor. Haunted Korku Dizisinin, ürpertici olayları canlandırma yoluyla dizi izleyicisine aktarması yönünden sıradan bir korku belgeseli dizi formatından ayrıldığını söylemek mümkün. Ekrana iddialı bir 1. sezon ile giriş yapan Haunted 2018 dizisini sitemiz cinfilmleri1.com’da tek parça ve full hd görüntü kalitesinde bulabilir, Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Haunted 1. Sezon izle (2018) Netflix Dizi"

  1. Avatar
   tayfun 1 Kasım 2018 20:32

   2. bölümde _every fuckin nigth_ diyor..alt yazıda _her ALLAH ın gecesi_ yazıyor..Lütfen biraz dikkat…

  Haunted 1. Sezon izle (2018) Netflix Dizi