• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Girl on the Third Floor 2019 Filmi izleTürkçe Altyazılı
  IMDb
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
  Filme oy vermek ister misin?
  Loading...

  Girl on the Third Floor 2019 Filmi izle filminin konusu; Don Koch, karnında çocuğunu taşımakta olan eşi ve yaşamış olduğu orta yaş krizinin psikolojisi ile boğuşmaktadır, eskiden sürekli olarak alkol almaktadır. Hapse girene dek büyüleyiciliğine güvenerek hayatını sürdürmüş olan Don, artık büyümekte olan ailesinin sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalacaktır. Evin tüm giderlerini oldukça iyi bir firması olan eşi karşılamaktadır. Don büyüyecek olan ailesi için banliyö taraflarında yer almakta olan bir köhne evi satın alacaktır ve onu kendi başına düzeltebilmek için oraya taşınacaktır. Ancak, tüm çabalarına rağmen, boruların katranlı pisliği ve duvarlarda oluşmuş olan garip küfler bitmek bilmeyecektir. Bunlar da yetmezmiş gibi, bir de yeni komşuları Don’a üstü kapalı bir şekilde uyarılarda bulunmaya başlayacaktır. Yeni tanışmış olduğu bir barmen, o eve taşınmış erkeklerin başına iyi şeyler gelmediğini söyleyecektir. Bir gün olağan üstü, baştan çıkarıcı genç bir kadın evin etrafında dolaşmaya başlayacaktır ve Don’la bir geceyi beraber geçirecektir. Don için büyük bir hata olan bu kısa kaçamak, genç kadının takıntılı hali ile daha da kötü bir hal alacaktır. Bu arada, Don’un evi yenileme çabaları da evin olağan dışı geçmişini işaret etmekte olan gizli odaları ve yarıkları açığa çıkarmaya başlayacaktır…

  2019 senesinde vizyona girmiş olanGirl on the Third Floor filminin yönetmenliğini Travis Stevens üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda ise dünyaca ünlü oyuncular C.M. Punk, Trieste Kelly Dunn, Sarah Brooks, Elissa Dowling yer almaktadır. Girl on the Third Floor filmi toplamda 1 saat 33 dakika boyuncu seyirciyi karşılamakatadır. Girl on the Third Floor filmi IMDb tarafından ise 6.5 puan almayı başararak ortalamanın üstüne çıkmıştır. cinfilmleri2.com sitesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu C.M. Punk
  • Oyuncu Sarah Brooks
  • Oyuncu Trieste Kelly Dunn
  • Yönetmen Travis Stevens

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Girl on the Third Floor 2019 Filmi izle