• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Evdeki Düşman 2009 Filmi izleTürkçe Dublaj
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 3 Oy | Puan: 8,67.
  Loading...

  Evdeki Düşman 2009 Filmi izle filminin konusu; Henüz doğmamış olan çocuklarının kötü bir şekilde ölümü sonucunda Kate ve John çok kötü bir hale geleceklerdir, hem ilişkilerini hem de Kate’in kırılgan ruh halini fazlasıyla sıkıntılı bir yönde etkileyecektir çünkü Kate kabusların ve geçmişinden gelecek olan iblislerin peşine düşmüştür. Hayatlarını ufak da olsa biraz olsun normale döndürmeye çalışacak olan çift bir çocuk daha evlat edinmeye karar vereceklerdir. Gerek John gerek Kate yörede yer almakta olan yetimhanede Esther isminde ki küçük bir kıza adeta çekileceklerini hissedeceklerdir… ama Esther görünmüş olduğu gibi değildir. Ailesinin güvenliğinden endişe etmekte olan Kate, John’a ve diğerlerine Esther’ın sevimli maskesinin içerisinde yer almakta olan yüzünü göstermeye çalışacaktır. Ama uyarılarına kulak vermeyecektir ve belki de herkes için fazlasıyla geç olana dek bu durum devam edecektir.

  İlişkilerinde ki bu zorlukların henüz doğmamış olan çocuklarını kaybetmeleri ile doruğa ulaşmasının ardından, bir kızları ve bir oğulları olan Kate ve John Coleman yaralarını yavaş yavaş sarmanın en sağlam yolunun hayatların da bir değişiklik yaparak ailelerine bir kişi daha almak olduğuna karar vereceklerdir. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  4 yorum "Evdeki Düşman 2009 Filmi izle"

  1. Avatar
   lord74 4 Eylül 2019 23:47

   Daha önceden izledigim güzel bir filmdi.
   Paylasim icin tesekkürler.

  2. Avatar
   Ayhan 7 Eylül 2019 19:52

   Daha önce alt yazılısını izlemiştim..bunuda izlim,çok güzel bir film ..emek için teşekkürler

  3. Avatar
   ohooh 18 Eylül 2019 02:06

   admin reklam veriyorsun anladık ama bari sayfayı açtığımız gibi ses patlamasıyla karşılaşmıyalım

  4. Avatar
   Naz 2 Ekim 2019 02:29

   Çok etkileyici muhteşem bir filmdi ❤

  Evdeki Düşman 2009 Filmi izle