• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Driven 2019 Filmi izleTürkçe Dublaj
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 1 Oy | Puan: 7,00.
  Loading...

  Driven 2019 Filmi izle filminin konusu; Jim, pilot olarak hayatını sürdürebilmek için uğraşmaktadır, ailesi ile beraber yapacak olduğu tatil dönüşünün ardından büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalacaktır. FBI ajanları uçağı iner inmez bir anda çevresini saracaktır be arama yapmaya başlayacaktır ve sonuç olarak milyon dolarlarla telaffuz edilecek kadar fazlasıyla kokain ele geçirirler. Yapılacak olan soruşturmalar sonucunda, Jim’in bu olağan dışı illegal işleri ailesinin geçimini sağlayabilmek için yaptığı ve uyuşturucu tacirleri ile herhangi bir alakasının olmadığı öğrenilir. FBI asıl başta olanların peşine düşmeye karar verecektir ve Jim ile beraber çalışmaya karar verirler. Gözetim altında olmak şartı ile rutin hayatına dönecek olan Jim’in yakınına John DeLorean adında bir adam gelecektir ve 70’li senelerin en ünlü arabalarından bir tanesi olan Pontiac GTO’nun tasarımcısı olduğunun farkına varacaktır…

  2019 yapımı olan bu filmin oyuncu kadrosu fazlası ile zengin olmasının yanı sıra yönetmen ve senarist kadrosunda herkesin bildiği gerilim filmlerinin ünlü ismi Glenn Payne ve Casey Dillard yer almaktadır. İmdb’den 7.2 puan alarak çok fazla ilgi görmüş olan bu film komedi, korku ve gerilim kategorilerinde beyaz perdeye yansıtılmıştır. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "Driven 2019 Filmi izle"

  1. Avatar
   Bilge 1 Eylül 2019 00:48

   Beğenmedim filmi

  Driven 2019 Filmi izle