• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Chilling Adventures of Sabrina izle 1. Sezon (2018)Türkçe Altyazılı
  IMDb
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 7 Oy | Puan: 7,57.
  Loading...

  Chilling Adventure of Sabrina 2018 netflix dizisinin 1. Sezon tüm bölümlerini sitemizde Full Hd görüntü kalitesinde ve tek parça izleyebilirsiniz. Chilling Adventure of Sabrina izle dizisinin konusu ise; Sabrina, 16. yaşına girmeye hazırlanan genç bir kızdır. Cadı ailesi ve insan arkadaşları arasında kalan Sabrina, kendi ikili benliği ile bağdaşmaya çalışır. Yarı ölümlü ve yarı cadı olarak zor bir hayat süren Sabrina, kendisini sürekli tehdit eden şeytani, karanlık güçlerle mücadele etmek zorundadır. Aynı zamanda da hem ailesiyle hemde insan çevresiylede uğraşmak zorunda kalacaktır.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 1. bölüm izle konusu;  Cadılar Bayramı’ndaki yaklaşırken, Greendale ay tutulmasına hazırlanmaktadır. Sabrina ise önemli kararlar vermek zorundadır. Harvey ise hiç beklenmedi bir açıklamada bulunur.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 2. bölüm izle konusu; Efsanevi bir konuk, Spellman Cenaze Evi’ni ziyaret eder. Ambrose korkunç bir durumu araştırır. Sabrina, şoke edici bir duyuruyla Cadı Meclisi’ni şaşırtır.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 3. bölüm izle konusu; Bir dizi aile sırrını öğrenen Sabrina, oldukça kararsız durumdadır. Harvey ise evde kargaşa yaşandığı için sırrını paylaşmak zorunda kalır.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 4. bölüm izle konusu; Sabrina hafta sonu seyahate çıkar. Papaz Blackwood, çok önemli bir soru sorar. Roz ani bir kararla Susie’de yatıya kalır ve tuhaf bir gece geçirirler.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 5. bölüm izle konusu; Spellman Cenaze Evi’ni, nereden geldiği belli olmayan gizemli bir iblis darmadağın eder. Sabrüna ise kendini kontrol edemez ve güçlerini sınamaya başlar.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 6. bölüm izle konusu; Harvey, Roz ve Susie gizemli bir kötülüğü araştırır. Sabrina, Bayan Wardwell’in niyetinin ne olduğunu bulmaya çalışır. Hilda yeni bir başlangıç yapar.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 7. bölüm izle konusu; Harvey, bir Kinkle ailesi geleneğine katılırken Cadı Meclisi, her yıl gerçekleştirdiği bir ritüel için hazırlık yapar. Sabrina, Leydi Blackwood’dan şüphelenmeye başlar.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 8. bölüm izle konusu; Greendale halkını yaşanan bir felaket derinden sarsacaktır. Sabrina tüm gücüyle yardım etmek istemektedir. Hiç beklenmedik bir müttefik yardımıyla, Sabrina yeni bir kara büyü türü yapmayı deneyecektir.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 9. bölüm izle konusu; Sabrina, Roz’a çok önemli bir görev verir. Susie geçmişiyle yeniden bağlantı kurar. Lort Blackwood, Zelda halanın otoritesine karşı çıkar.

  Chilling Adventure of Sabrina 1. sezon 10. bölüm izle sezon finalinin konusu; Devrimci bir saldırı, Greendale cadıları ve ölümlülerini böler ve Sabrina hayatını değiştirecek bir seçim için kendini hazırlar.

  Yönetmenliğini Lee Toland Krieger, Rob Seidenglanz ve Maggie Kiley yaptığı Netflix korku dizisinin senaryosunu ise Roberto Aguirre-Sacasa, Matthew Barry, Donna Thorland gibi kalabalık bir ekip yazmaktadır. 2018 korku dizileri arasında olan Sabrina 2018 netflix dizisi, aynı zamanda fantastik, gizem, gerilim ve komedi türlerinide içinde barındırmaktadır. Sabrina’nın korku ve büyü dolu maceralarını karanlık ve esrarengiz bir tonda anlan dizi, imdb üzerinden 8.0 gibi etkileyici bir puan almayı başarmıştır. Sabrina 2018 izle dizisinin başrollerinde ise Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis gibi isimler yer almaktadır. Korku dizi izle sitemiz cinfilmleri1.com’dan tek parça ve full hd kalitede paylaştığımız diziyi Türkçe altyazılı olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

  Yönetmen ve Oyuncular

  • Oyuncu Kiernan Shipka
  • Oyuncu Lucy Davis
  • Oyuncu Ross Lynch
  • Yönetmen Lee Toland Krieger
  • Yönetmen Maggie Kiley
  • Yönetmen Rob Seidenglanz

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Chilling Adventures of Sabrina izle 1. Sezon (2018)