• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Blair Cadısı 2016 Filmi izleTürkçe Dublaj
  IMDb
  5.0
  Filme oy vermek ister misin? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars 1 Oy | Puan: 10,00.
  Loading...

  Blair Cadısı 2016 Filmi izle filminin konusu; James’in küçük kardeşi ve 2 dostunun, Maryland’de yer almakta olan Karanlık Orman’da Blair Cadısı duyumlarının ardından gidip arkalarında bir sürü teori ve şüpheyi bırakmalarının üzerinden tamı tamına 20 sene geçmiştir. James, dostları Peter, Ashley ve film öğrencisi Lisa kameraları ile beraber olağan üstü olayları çözebilmek için aynı ormana gitmeye karar verirler. En başlarda grup gayet sakin ve sevimlidir. Özellikle bölgeyi tanımakta olan Lane ve Talia’nın karanlık ve dolambaçlı ormandaki rehberlikleri sayesinde ekibin umutları git gide yükselmektedir. Ancak gecenin karanlığı ile beraber, grup olağan dışı varlıklar ile yüz yüze kalmak zorunda kalacaktır. Yavaş yavaş efsanenin, hayal etmiş oldukları çok daha gerçek ve şeytani olduğunun farkına varacaktır.

  2016 yapımı olan bu film korku ve gerilim kategorisinde yer almaktayken oyuncu kadrosunda ise James Allen McCune, Callie Hernandez ve Corbin Reid yer almaktadır. İmdb’den 5.0 puan alarak büyük bir başarı elde etmiş olan bu filmin yönetmen koltuğunda Adam Wingard yer almaktadır. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  3 yorum "Blair Cadısı 2016 Filmi izle"

  1. Avatar
   Bilge 13 Eylül 2019 23:52

   Film güzel ama daha siteye girer girmez ekranda reklam oluyor ya

  2. Avatar
   RedWing 9 Ekim 2019 01:37

   Bir tür resident evil filmi gibi. Klostrofobisi olanlar izlemesin. El kamerası ile çekilmiş gerilim dolu sahneler. He bu arada mezarlık buluşmaları 1-2 serisini izleyin.

  3. Avatar
   ertugrul91 29 Ekim 2019 16:57

   admin abicim seni çok seviyoruz yanlış anlama ama hep alt yazılı ekleniyor üzülüyoruz biz alt yazılı izleyemiyoruz zor tr dublaj farklı eski korku filmleri atarmısın çok teşekkürler kral

  Blair Cadısı 2016 Filmi izle