• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En yeni ve en iyi kategorilenmiş Korku Filmleri, Gerilim Filmleri ve Gizem Filmleri sitesi. Korku Filmi İzlemek isteyenlerin vazgeçilmez adresi.

  Asla Kapıyı Çalma 2017 Filmi izle
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
  Filme oy vermek ister misin?
  Loading...

  Asla Kapıyı Çalma 2017 Filmi izle filminin konusu; Cadılar bayramı eğlencesi için tekrardan toplanacak olan gençlerin bilinçsiz bir biçimde bir canavarı serbest bırakmalarını konu alacak olan bu film orijinal ismi ile Neverknock filmi 2017 yılında vizyona girmiştir. Kentte dillerden dile dolaşmakta olan ve NeverKnow olarak bilinmekte olan bu efsanevi yaratığı ciddiye almayacak olan gençlerin istemeden onu ortada bırakması sonucunda büyük felaket başlayacaktır. Bu yaratığın en büyük özelliği ise insanların korkularını tespit edecektir, onları kullanarak takip etmesinin ardından öldürülecektir.

  Korkularından dolayı gençleri teker teker avlamaya başlayacak olan Neverknock’ın durdurulması gerekmektedir. Benzer bir öyküsü olan ise 1986 yılın da Oakwood Lane’nin kapısını çalacak olan bu varlık 3 genç yaştaki çocuğun ölümüne sebebiyet verecektir. Kimin ortaya çıkardığını ise aradan geçecek olan 40 senenin ardından bulamayacaklardır. Oakwood Lane’nin kapısının asla çalınmaması gerektiğini dikkate almayacak olan bir grup genç ise bunun sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaklardır. 2017 senesinde vizyona girmiş olan bu film Bilim Kurgu, Korku ve Gerilim kategorisinde yer almaktayken yönetmen koltuğunda ise dünyaca ünlü yönetmen ve senarist Sheldon Wilson yer almaktadır. Kanada’da çekimleri tamamlanacak olan bu film imdb’den 4.9 puan alarak iyi bir sıralama yapmayı başarmıştır. Cinfilmleri2.com sitesi olarak herkese iyi seyirler dileriz.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  2 yorum "Asla Kapıyı Çalma 2017 Filmi izle"

  1. Avatar
   lord74 4 Eylül 2019 23:45

   Eskiden korku filmlerin bir mantigi ruruhu vardi..
   Izleyiciyi alaya almayan.Gününüzde cok nadir…
   Izleyicisini alaya alan bes para etmez bir film bile demiyorum takdiri yeni izleyecek olanlara birakiyorum.
   Paylasim icin tesekkürler.

  2. Avatar
   metin17 14 Eylül 2019 02:05

   yarısında kapattım. çok amatörce…HAYAL KIRIKLIĞI…İzlemeyin….yapmacık geldi bana.

  Asla Kapıyı Çalma 2017 Filmi izle